Reklama

Osiągnął swój cel!

Opublikowano:
Autor:

Osiągnął swój cel! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Poznaliśmy oficjalną listę startową uczestników Mistrzostw Europy Juniorów do lat 23 w trójboju siłowym - Malaga 2017.

Ciężkie treningi, litry potu i codzienna praca nad swoim ciałem opłaciły się. Mariusz Brito pojedzie w maju do Hiszpanii wraz z reprezentacją Polski walczyć o medale! Oprócz sztangisty z Kolbuszowej Polskę reprezentować będzie Daniel Michalak, a na liście rezerwowej znalazł się Piotr Burzawa. Do mistrzostw pozostało bardzo niewiele czasu, ale jak przyznaje Mariusz, to nie koniec ciężkiej pracy. Na zawody w Maladze muszę być w optymalnej dyspozycji.

Cel został osiągnięty. W Maladze będziesz reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy!
-Cieszę się z tego wyróżnienia, ale wiem, że osiągnąłem je dzięki ciężkiej codziennej pracy na treningach. Duże podziękowania należą się także Państwu Magdalenie i Grzegorzowi Mikuła. Bez ich wsparcia, nie dałbym sobie rady. Mistrzostwa są dla mnie szansą na pokazanie się w rywalizacji z najlepszymi. Do Hiszpanii lecę ze sporymi nadziejami. Chcę też sprawdzić, na co mnie stać.

Jak oceniasz swoje szanse medalowe?
-Trójbój to dyscyplina kompleksowa. W jej skład wchodzą trzy boje: przysiad ze sztangą na barkach, wyciskanie sztangi z klatki piersiowej leżąc tyłem na ławeczce oraz martwy ciąg. Mnie najbardziej odpowiada ostatnia z konkurencji. Na mistrzostwach medal można zdobyć z całości trójboju, ale też z każdej konkurencji z osobna. Gorąco wierzę w to, że w martwym ciągu powalczę o najwyższe lokaty. W innych zmaganiach będę starał się wypaść jak najlepiej.

Więcej w 12 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE