Reklama

Orzeł szuka wzmocnień

Opublikowano:
Autor:

Orzeł szuka wzmocnień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Obrońca, pomocnik i napastnik. To cele transferowe Orła Kosowy przed startem nowego sezonu. Drużynę nadal poprowadzi Dariusz Mielczarek.

Zespół z Kosów poprzedni sezon zakończył na dziewiątym miejscu, a celem wyznaczonym w zimie była pierwsza piątka ligi. – Przekładamy to założenie na nowy sezon. Raczej nie ma sensu zapowiadać walki o awans – mówi ostrożnie Andrzej Trześniowski, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, jednocześnie działacz Orła. Skąd wynika taka ostrożność? – Mamy bardzo młody zespół. Chłopaki potrzebują jeszcze czasu. Jeśli jednak będzie nam dobrze szło, to na pewno nie będziemy się martwić wysokim miejscem w tabeli. Lepiej mniej mówić, a więcej robić – dodaje Trześniowski. Drużynę nadal prowadzić będzie trener Dariusz Mielczarek. W Orle liczą, że czasem pomoże jako zawodnik.

Więcej w 30 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE