Reklama

Orlicy pograli u siebie

Opublikowano:
Autor:

Orlicy pograli u siebie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Orlicy starsi (rocznik 2007) i orlicy młodsi (rocznik 2008) Kolbuszowianki pierwszy raz w tym sezonie mogli zaprezentować swoje umiejętności na własnych obiektach.

Dla chłopaków z rocznika 2007 (trener Dariusz Książek) był to już czwarty turniej w tym sezonie. Do końca jesiennych zmagań pozostały turnieje w Brzozowie (14 października) i w Boguchwale (21 października). – Mój zespół robi postępy, ale ciągle jest nad czym pracować. Na treningach wyglądają coraz lepiej. Przy turniejowym stresie zdarzają się błędy, ale po to walczymy w lidze, by je eliminować – ocenia trener Dariusz Książek. – Na turniej, którego jesteśmy gospodarzem, zdecydowałem się dać pograć szerszej grupie zawodników. Każdy dostał szansę, każdy miał frajdę – podkreślał Książek. Zespół z rocznika 2007 rywalizuje również w dębickiej lidze orlika starszego. Oprócz Kolbuszowianki walczą w niej Pogórze Wielopole Skrzyńskie i Kamionka. Podczas turnieju w Wielopolu Skrzyńskim nasz zespół wygrał 2:0 z miejscowym Pogórzem i 2:1 z Kaskadą Kamionka. Wszystkie gole zdobył Mariusz Słotwiński. Wkrótce odbędą się turnieje w Kamionce (prawdopodobnie 20 października) i Kolbuszowej (termin do ustalenia).

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE