Reklama

Okradli strażaków gaszących pożar. Poseł Zbigniew Chmielowiec pomaga, ale został też za to skrytykowany

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso kolbuszowskie

Okradli strażaków gaszących pożar. Poseł Zbigniew Chmielowiec pomaga, ale został też za to skrytykowany - Zdjęcie główne

Poseł Zbigniew Chmielowiec był zbulwesrowany tym, co spotkało strażaków. | foto Archiwum Korso kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kiedy druhowie z OSP w Rudnika nad Sanem gasili pożar stolarni, ktoś w tym czasie ukradł im niemal nową piłę spalinową. - Jestem zbulwersowany tym, co się stało - napisał poseł Zbigniew Chmielowiec z Kolbuszowej w mediach społecznościowych. Parlamentarzysta zaoferował pomoc. Wśród internautów pojawił się jednak głos krytyki.

Pilarka spalinowa zniknęła z samochodu strażaków we wtorek (14 grudnia). Wtedy to druhowie pomagali gasić pożar stolarni: Ogromny pożar stolarni w Przędzelu. Strażacy z ogniem walczyli 10 godzin [ZDJĘCIA]

- Dziś straciliśmy sprzęt potrzebny do działań przy pożarach oraz powalonych drzewach. Jesteśmy bardzo zawiedzeni i rozgoryczeni, albowiem nawet nie przyszło nam na myśl, że taka sytuacja może się zdarzyć podczas ratowania czyjegoś mienia.

- napisali druhowie z OSP Rudnik nad Sanem w mediach społecznościowych. 

 
Strażacy zaapelowali o pomoc w odnalezieniu sprawców kradzieży. Sprawę zgłosili policji.
- Jestem zbulwersowany tym, co spotkało strażaków z OSP Rudnik nad Sanem 
- napisał poseł Zbigniew Chmielowiec z Kolbuszowej w na swojej stronie na Facebooku i zaprosił druhów do swojego biura poselskiego, aby ci przyjechali po pilarkę, którą chce im przekazać. 
 

Źródło: FB/Zbigniew Chmielowiec
 
Strażacy z jednostki OSP w Rudniku nad Sanem w czwartek (16 grudnia) odebrali pilarkę. Taki gest Zbigniewa Chmielowca spotkał się z wieloma pozytywnymi reakcjami ze strony internautów. Pojawił się jednak i głos krytyki.
 
- Docenia się takie rzeczy, wiadomo, ale rozgłos publiczny i chęć zdobycia fanów to drugie. Ukradł ktoś piłę. Kupuję daję. Po ch*j się chwalić na całą wieś? 
- napisał w komentarzu jeden z internautów.
 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy