Reklama

Okoliczności wczorajszego potrącenia w Majdanie Królewskim ujawnia kolbuszowska policja

Opublikowano:
Autor:

Okoliczności wczorajszego potrącenia w Majdanie Królewskim ujawnia kolbuszowska policja  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 58-letniej kobiety przez kierowcę osobowego volkswagena. Do zdarzenia doszło wczoraj (18 grudnia) na oznakowanym przejściu dla pieszych w Majdanie Królewskim. W wyniku zdarzenia kobieta została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj (18 grudnia) około godz. 8, w Majdanie Królewskim na ul. Tarnobrzeskiej.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 47-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego kierujący volkswagenem golfem, jadąc w kierunku Kolbuszowej najechał na kobietę, która weszła na przejście dla pieszych. W wyniku zderzenia kobieta przewróciła się na jezdnię - informuje podkom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

 Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała mieszkankę gminy Majdan Królewski do szpitala. Po udzieleniu niezbędnej pomocy kobieta została zwolniona do domu.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy golfa, badanie wykazało że był trzeźwy. W wyniku zdarzenia mężczyzna ani też jadący z nim pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena. W sprawie trwają  czynności wyjaśniające.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE