Reklama

Ogromne korki w Tarnobrzegu. Trwa remont głównego skrzyżowania na wjeździe do miasta od strony Rzeszowa

Opublikowano:
Autor:

Ogromne korki w Tarnobrzegu. Trwa remont głównego skrzyżowania na wjeździe do miasta od strony Rzeszowa  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Drogowcy rozkopali jedną z głównych ulic, czyli ulicę Sikorskiego a skrzyżowanie obok dworca PKS i galerii handlowej (czyli główny wjazd od strony Rzeszowa, czy Mielca) jest nieczynne.

Na dodatek brak informacji jak dojechać ewentualnymi objazdami do najbardziej strategicznych miejsc takich jak chociażby szpital, czy komenda policji – to obraz drugiego dnia remontu drogowego w Tarnobrzegu.

Remont obejmuje część Wisłostrady i ulicy Sikorskiego. Potrwa do 16 listopada, więc w tym czasie, jeśli nie musimy przejeżdżać przez Tarnobrzeg wybierzmy alternatywne, nawet dłuższe trasy. Oszczędzimy sobie nerwów i stania w wielokilometrowych korkach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE