Reklama

Oferty dotyczące przebudowy dworca w Kolbuszowej już otwarte

Opublikowano: pt, 24 lip 2020 12:58
Autor:

Oferty dotyczące przebudowy dworca w Kolbuszowej już otwarte - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ubiegły piątek (17 lipca) nastąpiło otwarcie ofert w postępowaniu przetargowym, prowadzonym w trybie unijnym, dotyczącym nadbudowy i przebudowy budynku dworca PKP w Kolbuszowej. Do urzędu miejskiego wpłynęło siedem ofert przetargowych. Obecnie trwa dokonywanie ich oceny pod względem formalno-prawnym. Po wyborze oferty, podpisanie umowy z wykonawcą nastąpi we wrześniu 2020 roku.

Budynek dworca w Kolbuszowej zostanie całkowicie przebudowany i zmodernizowany celem utworzenia nowoczesnego centrum przesiadkowego. W wyniku realizacji inwestycji zmieni się układ i przeznaczenie pomieszczeń. Prace będą obejmowały również wykonanie zadaszenia nad placem manewrowym i przystankami autobusowymi, przebudowę przyłączy elektroenergetycznych, wodnych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz teletechnicznych, instalację oświetlenia ulicznego, a także wyposażenie placu wokół dworca w elementy małej architektury i zieleni.

- Planowo przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane do końca listopada 2021 roku - przypominają pracownicy urzędu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE