Reklama

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej. Czy znów działa?

Opublikowano:
Autor:

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej. Czy znów działa?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z budową nowej drogi, łączącej DK9 z drogą wojewódzką w kierunku Sędziszowa Małopolskiego, odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej został wyłączony.

Po wybudowaniu nowego ronda na drodze krajowej nr 9 bramki od strony miasta Kolbuszowa zostały przestawione. Znajdują się aktualnie w pobliżu wspomnianego ronda.


Zarówno mieszkańcy, jak i kierowcy zastanawiają się, czy pomiar prędkości został ponownie włączony. Postanowiliśmy zapytać o to Generalną Inspekcję Transportu Drogowego.

Jak poinformowała dzisiaj (9 września) Monika Niżniak, rzecznik prasowy GITD, odcinkowy pomiar prędkości wciąż pozostaje wyłączony. Kiedy zatem planowane jest jego ponowne uruchomienie? Na tę chwilę jeszcze tego nie wiadomo. Przedstawicielka inspekcji dodała, że prace związane z podłączeniem są na etapie końcowym i najprawdopodobniej pomiar zostanie włączony końcem września.

Do tematu z pewnością będziemy wracać i informować na bieżąco.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE