Reklama

Reklama

Odbiornik został już postawiony jego przeciwnicy nie dają za wygraną

Opublikowano: 11 kwietnia 2020 16:00
Autor:

Odbiornik został już postawiony jego przeciwnicy nie dają za wygraną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Budowa masztu telefonii komórkowej w Świerczowie nie podoba się mieszkańcom. Pomimo tego, że odbiornik został już postawiony, jego przeciwnicy nie dają za wygraną.

Początkiem marca do kolbuszowskiego urzędu wpłynął wniosek mieszkańców. W piśmie przedstawiciele sołectwa mówią jasno, że nie zgadzają się z decyzją burmistrza. Czego zatem oczekują? Chcą, aby przywrócić termin do odwołania w sprawie wydanej decyzji przez włodarza gminy. - Informuję, że wniosek oraz cała zgromadzona dokumentacja z przeprowadzonego postępowania administracyjnego zostały przekazane do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Tarnobrzegu - czytamy w uzasadnieniu napisanym przez Irenę Dąbek, inspektora referatu gospodarki komunalnej i budownictwa w kolbuszowskim magistracie. 

Przypomnijmy, że mieszkańcy Świerczowa dowiedzieli się za późno o planowanej inwestycji. Jak się okazało, miała ona niewielu zwolenników. Po spotkaniach z  przedstawicielem sieci Play mieszkańcy założyli, że dalej będą walczyć i nie dopuszczą do uruchomienia masztu w obecnej lokalizacji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Jonny Q

    Może znajdzie się ktoś kto był w uk lub widział co i jak, powodzenia