Reklama

Obchody rocznic wrześniowych - Kolbuszowa 2021

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższy czwartek (9 września) o godz. 11 odbędą się obchody 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 82. rocznicy bitwy o Kolbuszową. Jak będą wyglądać uroczystości w mieście nad Nilem?

Uroczystość rozpoczną się o godz. 11 od odegrania hymnu państwowego na placu Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. przy ul. Janka Bytnara.

Następnie głos zabierze Grażyna Pełka, dyrektor ZST. W dalszej kolejności zebrani będą uczestniczyć we wspólnej modlitwie, po której delegacje złożą kwiaty przed tablicami pamiątkowymi.

Kolejnym punktem wrześniowych obchodów będzie przejście na cmentarz kolbuszowski (godz. 11.15). Przy mogiłach żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny podczas II wojny światowej odmówiona zostanie modlitwa i złożone zostaną kwiaty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy