Reklama

Obchody 11 listopada w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Obchody 11 listopada w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną w kraju obchody Narodowego Święta Niepodległości w tym roku będą mieć charakter symboliczny.

W środę, 11 listopada o godz. 10.30 w Kolegiacie zostanie odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny. Następnie zostaną złożone wiązanki kwiatów na kolbuszowskim rynku pod pomnikiem poświęconym żołnierzom i bohaterom walczącym i poległym za wolność, niepodległość i suwerenność Ojczyzny. Kwiaty w imieniu mieszkańców złożą lokalni samorządowcy.

- Zachęcamy do włączenia się w ogólnopolską akcję „Niepodległa do hymnu”. W samo południe, 11 listopada zaśpiewajmy Mazurka Dąbrowskiego w domach wraz z rodziną, współlokatorami i najbliższymi. Podtrzymajmy tradycję, która w ostatnich latach miała miejsce podczas uroczystości państwowych i lokalnych - dodają przedstawiciele urzędu. 

 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE