Reklama

O czym będą dyskutować radni na jutrzejszych obradach?

Opublikowano: pon, 24 lut 2020 09:16
Autor:

O czym będą dyskutować radni na jutrzejszych obradach?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorządowcy spotkają się 25 lutego o godz. 8 w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej przy ul. Wolskiej 2. Po raz kolejny będą obradować nad aktualnymi sprawami gminy.

Radni przedyskutują podjęcie uchwały w sprawie uznania petycji mieszkańców dotyczącej poprawy jakości powietrza w gminie Kolbuszowa za zasługującą na uwzględnienie. Pochylą się także nad sprawą uznania petycji mieszkańców i użytkowników ulicy Malwowej w sprawie jej kompleksowego remontu. Będą także rozmawiać nad wzorem deklaracji, który dotyczyć będzie wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Przedstawiona zostanie także informacja o zarządzeniach wydanych przez Jana Zubę, burmistrza Kolbuszowej w okresie pomiędzy sesjami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.