Reklama

Reklama

Nowe szefostwo w szkole już pracuje

Opublikowano: wt, 10 wrz 2019 19:30
Autor:

Nowe szefostwo w szkole już pracuje  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni od 1 września tego roku ma nowego dyrektora. Zmiany kierownictwa nastąpiły również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej.

Nowym dyrektorem ZSAE w Weryni został Zbigniew Bogacz. Funkcję tę będzie pełnił od 1 września br. do 31 sierpnia 2024 roku. Jego "prawą ręką" została Beata Bryk.

Wcześniejszym dyrektorem był Stanisław Olszówka, natomiast funkcję vice dyrektora sprawował Witold Cesarz. 

Z kolei obowiązki dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej – do czasu wyboru nowego szefa – pełnić będzie Elżbieta Mikołajczyk.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    uczniowie

    kto to jest zbigniew bogacz, nikt go nie zna , skąd się wziął, czego uczył , gdzie