Reklama

Nowe przystanki znalazły się w rozkładzie jazdy kolei

Opublikowano:
Autor:

Nowe przystanki znalazły się w rozkładzie jazdy kolei - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od niedzieli, 10 grudnia, pociągi zatrzymują się na nowo wybudowanych przystankach kolejowych w gminie. Dokąd można z nich pojechać?

Polskie Koleje Państwowe "Przewozy Regionalne" w nowym zimowym  rozkładzie jazdy pociągów uwzględniły nowo wybudowane  przystanki "Huta Komorowska" i "Majdan Królewski Podlasek", znajdujące się na terenie gminy.

Jak przyznaje włodarz Majdanu Królewskiego, to, że te dwie nowe inwestycje znalazły się w planie jazdy kolei, jest dużym sukcesem. - Bardzo cieszymy się z dwóch nowych przystanków kolejowych. Jest to kolejny powód do radości - przyznaje Jerzy Wilk, włodarz gminy Majdan Królewski i zachęca do podróżowania szynobusami, które się na przystankach zatrzymują.  - Pierwszy bilet z przystanku Podlasek do Rzeszowa to był mój bilet. 

Więcej w 51 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE