Reklama

Nowe place zabaw w Weryni, Przedborzu, Kupnie i Porębach Kupieńskich

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Nowe place zabaw w Weryni, Przedborzu, Kupnie i Porębach Kupieńskich - Zdjęcie główne

W czterech miejscowościach w gminie Kolbuszowa powstały place zabaw. | foto UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czterech sołectwach gminy Kolbuszowa zbudowane zostały nowe place zabaw oraz siłownie plenerowe. W Weryni, Przedborzu, Kupnie i Porębach Kupieńskich dzieci mogą już korzystać z urządzeń do zabawy, m.in. zjeżdżalni, huśtawek, wspinaczek, karuzeli czy sprężynowców. Natomiast młodzież i dorośli mają do dyspozycji profesjonalne sprzęty do ćwiczeń siłowych.

W Weryni w pobliżu boiska szkoły podstawowej zbudowano siłownię plenerową (prasa ręczna, orbitrek, motyl A, wioślarz, drabinka prosta, drążek prosty, drążek strażacki, drążek łamany), altanę z utwardzeniem terenu oraz stołem piknikowym i ławkami, zestaw zabawowy, sześciokąt ćwiczebny. Wykonano także ogrodzenie terenu, zamontowano ławki, kosze na śmieci i stojak na rowery.

Koszt zadania wyniósł 119 tys. zł

W Porębach Kupieńskich w pobliżu sceny plenerowe zbudowano siłownię plenerową (wahadło, biegacz, twister, orbitrek, narciarz, wioślarz), sześciokąt ćwiczebny, zestaw zabawowy, karuzelę tarczową, sprężynowiec, a także ogrodzenie. Pojawiły się ławki, kosze na śmieci oraz stojak rowerowy.

Koszt zadania wyniósł 142 tys. zł

W Przedborzu na placu w pobliżu OSP zamontowano urządzenia siłowni plenerowej (wahadło, biegacz, twister, orbitrek, narciarz, wioślarz), sześciokąt ćwiczebny, zestaw zabawowy, huśtawkę bocianie gniazdo. Wykonano również utwardzenie terenu z kostki betonowej oraz jego ogrodzenie. Zamontowano też ławki, kosze na śmieci i stojak na rowery.

Koszt zadania wyniósł 119 104,59 zł

W Kupnie na placu szkolnym zamontowano urządzenia siłowni plenerowej (wahadło, biegacz, twister, orbitrek, narciarz, wioślarz), sześciokąt ćwiczebny, zestaw zabawowy, huśtawkę wagową, huśtawkę bocianie gniazdo i huśtawkę podwójną, karuzelę tarczowa oraz sprężynowiec i sprężynowiec podwójny. Wykonane zostało także ogrodzenie i zamontowane ławki, kosze na śmieci i stojak na rowery.

Koszt zadania wyniósł 116 214 zł

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy