Reklama

Nowe obostrzenia obowiązują od 27 marca

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Adam Niedzielski | foto Ministerstwo Zdrowia

Nowe obostrzenia obowiązują od 27 marca - Zdjęcie główne

foto Adam Niedzielski | foto Ministerstwo Zdrowia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od roku nie było w Polsce takiego reżimu sanitarnego! Rząd zauważył, że wprowadzone przed kilkoma dniami obostrzenia to za mało, aby zatrzymać wzrost zakażeń. Lockdown przybiera zatem surowszy charakter. Ograniczenia w handlu, w kościołach oraz całkowite zamknięcie żłobków i przedszkoli Zobacz wszystkie obostrzenia, które zaczną obowiązywać od 27 marca do 9 kwietnia.

Trzecia fala zakażeń koronawirusa jest silniejsza niż spodziewali się tego rządzący. Od kilku dni trwała dyskusja co zrobić z obostrzeniami w czasie Wielkanocy. Eksperci przygotowali szereg rekomendacji, które mają zatrzymać dynamiczny wzrost zakażeń, który prowadzi służbę zdrowia do upadku! 

OBOSTRZENIA OBOWIĄZUJĄCE OD 27 MARCA: (...)   CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy