Reklama

Nowa pani kierownik w urzędzie gminy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nowa pani kierownik w urzędzie gminy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na stronie internetowej Urzędu Gminy Cmolas pojawiła się informacja o wyniku naboru na stanowisko kierownicze w Referacie Gospodarki Gruntami i Rolnictwa. Funkcję tę pełnił Jan Kardyś.

Jedyną osobą, która zgłosiła się do konkursu na to stanowisko, była Teresa Lubera. Jak możemy przeczytać na stronie cmolaskiego urzędu, w procedurze naboru Teresa Lubera spełniła wymagania określone w ogłoszeniu o naborze.

 


 

W wyniku analizy złożonych dokumentów aplikacyjnych oraz przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej uznano, że posiadane umiejętności pozwolą jej na sprawne wdrożenie się i podjęcie pracy na proponowanym stanowisku.

Jak poinformował nas we wtorek, 8 września, Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas, nowa kierownik nie rozpoczęła jeszcze pracy jako kierownik w tutejszym urzędzie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE