Reklama

Nowa droga lada dzień

Opublikowano:
Autor:

Nowa droga lada dzień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prace przy przebudowie drogi powiatowej relacji Tuszyma – Niwiska – Kolbuszowa powoli zmierzają ku końcowi. Nowy dywanik pojawi się na odcinku ponad czterech kilometrów.

Ta informacja ucieszy przede wszystkim mieszkańców gminy Niwiska, którzy na remont „powiatówki” czekali już od kilku lat. - Pozimowe łatanie dziur na dłuższą metę się nie sprawdzało. Droga i tak była pełna dołków i człowiek bał się, że zawieszenie w samochodzie może nie wytrzymać kolejnej podróży. Żeby ominąć choć część dziur, jeździliśmy przez Hucisko i Zapole, ale potem i tak trzeba było pokonać najgorszy odcinek w Nowej Wsi – mówi jeden mieszkańców Niwisk i dodaje: - Już od dawna mówiliśmy o remoncie tej drogi, prosiliśmy panią wójt, żeby naciskała powiat, ale ten nie miał pieniędzy. Cieszymy się, że w końcu i ta droga będzie na miarę XXI wieku.

Więcej w 43 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE