Reklama

NIWISKA. Zapisz dziecko do szkoły muzycznej. Masz jeszcze czas

Opublikowano: czw, 30 kwi 2020 10:59
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szkoła Muzyczna I stopnia w Niwiskach ruszyła z nowym naborem na rok szkolny 2020/2021 i czeka na uzdolnione muzycznie dzieci jak i młodzież (od 6 do 15 lat, nieukończony 16-sty rok życia).

- W tym roku zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie on-line, przez formularz elektroniczny, który jest dostępny na naszej stronie internetowej szkolamuzyczna.niwiska.pl

- mówi Dorota Wilk, dyrektor placówki w Niwiskach. 

Nauka w szkole muzycznej rozwija u dzieci i młodzieży uzdolnienia oraz umiejętności muzyczne. Jak się jednak okazuje, jeszcze wiele innych korzyści daje edukacja muzyczna, która w istotny sposób wpływa na rozwój osobowości młodego człowieka.

- Od wielu lat na całym świecie prowadzone są liczne badania naukowe, mające określić zjawiska zachodzące w mózgu człowieka pod wpływem nauki muzyki. Ich wyniki nie pozostawiają wątpliwości – wpływ ten jest bardzo istotny!!! Dajmy więc naszym dzieciom i młodzieży szansę korzystania z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą ta wspaniała dziedzina sztuki, jaką jest muzyka

- zachęca dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Niwiskach

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.