Reklama

Nielegalne automaty

Opublikowano:
Autor:

Nielegalne automaty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzy nielegalnie działające maszyny do gier zabezpieczyli policjanci w jednym z lokali w Kolbuszowej. Właścicielowi automatów może grozić grzywna w wysokości 300 tys. zł.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej uzyskali informację, że na terenie jednego z lokali w mieście organizowane są nielegalne gry na automatach. We wtorek (19 września) wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili w tym lokalu kontrolę.

- Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli trzy nielegalnie działające maszyny do gier - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - Właściciel automatów nie posiadał stosownych zezwoleń na prowadzenie tego typu działalności. Jak ustalili funkcjonariusze, lokal był czynny całodobowo i działał od kilku dni - dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej komendy.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE