Reklama

Niedosyt radnego

Opublikowano: wt, 15 sie 2017 05:00
Autor:

Niedosyt radnego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy już od 14 lat proszą magistrat o dobudowę oświetlenia ulicznego. Na razie bezskutecznie.

W imieniu mieszkańców na ostatniej sesji (30 czerwca) postanowił interweniować Józef Fryc. - Jak sobie przypominam, już od 12 czy 14 lat proszę o dobudowę paru lamp w miejscowości Poręby Kupieńskie na odcinku od szkoły w kierunku Bukowca. Rozwija się tam osiedle, dom obok domu jest budowany - mówił wiceprzewodniczący rady miejskiej. - Ja rozumiem, że można gdzieś budować kilometr, dwa, ale nie rozumiem, jak można prosić 14 lat o osiem lamp - burzył się samorządowiec.

Inni nie prosili, a mają
Józef Fryc zaznaczył też, że mieszkańcy, zresztą na wniosek urzędu miejskiego, przygotowali teren pod inwestycję. - Dzisiaj już jest tam elegancko, także mówienie o wycinaniu czegokolwiek jest już zbędne. Te lampy tylko wzbogaciłyby ofertę Porąb Kupieńskich, która i tak jest już ciekawa - mówił radny.

Więcej w 32 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.