Reklama

Niebezpieczne skrzyżowanie. Józef Gancarz alarmuje

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wypadki, kolizje, stłuczki i brak prawidłowego oznakowania. Sołtys prosi o interwencję w sprawie skrzyżowania w Mechowcu. Józef Gancarz, sołtys i radny Mechowca, zwrócił uwagę na niebezpieczne skrzyżowanie we wsi. Krzyżują się tam dwie drogi powiatowe - droga relacji Cmolas - Dzikowiec oraz Kolbuszowa - Kopcie.

- Tam tyle wypadków było, każdy wymusza pierwszeństwo. Byłaby prośba o oznakowanie, czy pasy namalować, oznakowanie postawić jakieś bardziej wyraźne. Jest dużo wypadków

- alarmuje sołtys Gancarz. Tego samego zdania jest wielu mieszkańców Mechowca. Przypomnijmy, że w 2020 roku doszło na tamtym skrzyżowaniu do kilku niebezpiecznych kolizji.

Drugą sprawę, którą poruszył sołtys Gancarz, są wystające gałęzie na ulice. Chodzi głównie o gminne trakty.

- Czy jest możliwość obcięcia gałęzi? Tak miejscami jest, że nie ma jak przejechać. Wszystko szoruje po dachu, po przyczepie

- mówił na ostatniej sesji (12 marca) radny Józef Gancarz.

Skontaktowaliśmy się z Zarządem Dróg Powiatowych w Kolbuszowej. Udało nam się dowiedzieć, że w najbliższym czasie zarząd nie planuje żadnych poważniejszych zmian czy reorganizacji ruchu na skrzyżowaniach lub drogach na terenie powiatu kolbuszowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy