Reklama

Nie tylko Górna potrzebuje

Opublikowano:
Autor:

Nie tylko Górna potrzebuje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zamontowanie tabliczek informacyjnych z numeracją domów, zdaniem Juliana Kłody, jest niezbędne we wszystkich miejscowościach. - U nas też ludzie szukają, pytają się, gdzie ten mieszka, a gdzie tamten, a ja jako informator muszę służyć – żalił się na wrześniowej sesji radny.

Szyldy z informacją, do jakich domów prowadzi dana droga dojazdowa, w tej chwili znajdują się tylko w Kolbuszowej Górnej. Julian Kłoda apelował, by podobne oznakowania pojawiły się w innych wioskach.

Nie na pokaz
- U nas takie uliczki w bok też są. Jak jakieś służby jadą, to też błądzą, wjeżdżają w jedną uliczkę, w drugą. Dlaczego więc nie może być takiego oznaczenia? – pytał w imieniu mieszkańców samorządowiec. - To powinno być jasno określone, czy tabliczki mają być przy drogach, na bramach czy na ogrodzeniach. Prosiłbym o uporządkowanie tego, żeby nie było to tylko na pokaz w jednej miejscowości – domagał się Julian Kłoda.

Więcej w 43 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE