Reklama

Nie ma żadnego oznakowania. Kierowcy nie wiedzą, w jakiej miejscowości się znajdują

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Nie ma żadnego oznakowania. Kierowcy nie wiedzą, w jakiej miejscowości się znajdują - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Najpierw był znak Osia Góra, później Lipnica, który został zdewastowany. Co dalej z całą sprawą? Który znak powinien widnieć?

Temat poruszaliśmy w zeszłym roku. Osia Góra to nazwa miejscowości, która widnieje u jej mieszkańców na adresach i takowy znak był przy wjeździe do miejscowości. Jednak podczas remontów dróg znak został zdjęty, a na jego miejsce wykonawca zaprojektował oznakowanie - Lipnica. Wzbudziło to niezadowolenie mieszkańców i reakcję ze strony Józefa Tęczy, wójta gminy Dzikowiec. W międzyczasie nowy znak został zdewastowany.

Co dalej? Oznakowania drogi nie będzie wcale? O to zapytaliśmy Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich, na co uzyskaliśmy odpowiedź od Aldony Gujdy, rzecznika PZDW:

- Wykonawca zaprojektował znak z nazwą miejscowości Lipnica. Jednakże po interwencji wójta gminy Dzikowiec przywrócone zostało wcześniejsze oznakowanie, tj. Osia Góra. Znak ten został jednak zdewastowany i w związku z tym zdemontowany przez pracowników RDW w Łańcucie. Znak ten zostanie odtworzony z napisem Osia Góra

- informuje nas rozmówczyni.

Kiedy możemy spodziewać się montażu oznakowania? Tego jeszcze nie wiadomo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE