Reklama

Nie będzie kolędy. Kuria przypomina, by nie zbierać datków

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pikio

Nie będzie kolędy. Kuria przypomina, by nie zbierać datków - Zdjęcie główne

foto Pikio

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pandemia koronawirusa sprawiła, że nie będzie tradycyjnych wizyt duszpasterskich u parafian w całej Polsce. Kuria Diecezji Rzeszowskiej przypomniała, aby nie zbierać "kolędowych" datków od wiernych.

2 grudnia biskup rzeszowski ksiądz Jan Wątroba wydał zalecenia dotyczące organizacji tegorocznej wizyty duszpasterskiej. W dokumencie czytamy, że w diecezji rzeszowskiej nie będzie kolędy w tradycyjnej formie, księża nie będą odwiedzać parafian. W miejsce kolędy biskup rzeszowski zaleca organizację nabożeństw w kościołach dla małych grup parafian (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (wychodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy