Reklama

Nauczyciel ze złotym medalem

Opublikowano:
Autor:

Nauczyciel ze złotym medalem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Medal Złoty za Długoletnią Służbę oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania otrzymał Lucjan Gołębiowski, mieszkaniec Porąb Dymarskich, długoletni pracownik Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej od 12 do 17 października w Rzeszowie i Tarnobrzegu odbywały się uroczyste spotkania z nauczycielami, dyrektorami szkół oraz pracownikami oświaty. W uroczystościach wzięli udział także prezydenci miast, przedstawiciele władz samorządowych oraz parlamentarzyści. Spotkania te były idealną okazją do wręczenia nauczycielom odznaczeń państwowych i resortowych za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Wśród odznaczonych przez Andrzeja Dudę, prezydenta Polski, znalazł się Lucjan Gołębiowski, mieszkaniec Poręb Dymarskich i długoletni pracownik Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Pedagog otrzymał Medal Złoty za Długoletnią Służbę oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Odznaczenia zostały wręczone 17 października w Muzeum Historycznym Miasta Tarnobrzega - Zamek w Dzikowie, przez panią Małgorzatę Rauch, Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE