Reklama

Nakrętkowa pomoc trwa

Opublikowano:
Autor:

Nakrętkowa pomoc trwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tato Kacperka nie dał rady naraz zabrać wszystkich nakrętek, które przynieśli nam nasi Czytelnicy. – Nie spodziewałem się takiego wyniku – mówił mężczyzna.

Kolejne kilogramy nakrętek, które złożyli w naszej redakcji Czytelnicy, trafiły do rodziny Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego. – Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni i dziękujemy, że wciąż możemy liczyć na pomoc – mówił tato chłopca, który w piątek (7 października) przyjechał po odbiór zakrętek.

W ciągu ostatnich miesięcy mieszkańcy z całego powiatu przynieśli do naszej redakcji pokaźną liczbę nakrętek. Wszyscy zapewniali, że chociaż w taki sposób chcieliby się włączyć w pomoc choremu Kacperkowi. – To przecież  nic nie kosztuje. Wystarczy tylko odrobina chęci– mówiła nam  pani Anna, która już od kilku lat systematycznie z całą rodziną zbiera zakrętki. – Mamy takie pudełko w domu, do którego wrzucamy nakrętki. Najbardziej cieszy mnie to, że nad ich zbieraniem czuwa moja 8-letnia córka. To dobry sposób, by nasze pociechy nauczyły się empatii i wrażliwości – dodała kobieta.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE