Reklama

Reklama

Nakręć film i wygraj nagrody. Czas ucieka

Opublikowano: 23 lipca 2020 10:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ruszył II Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży "Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika". Trwa on od 30 czerwca do 30 września.

Konkurs ma promować wśród młodych ludzi, a w szczególności u uczniów szkół podstawowych, studentów uczelni wyższych o profilu rolniczym, bezpieczne zachowania w pracy na terenie gospodarstwa rolnego.

Zainteresowani za zadanie mają nakręcić film, który przedstawi  jak dbać o zdrowie, bezpieczeństwo i dobrostan rolnika.

Zgłoszenia wraz z filmem należy przesyłać pod adres: [email protected]

Termin nadsyłania prac konkursowych: do 30 września

Wizja Zero ma strategię, by wpłynąć na zmniejszenie wypadków przy pracy, czy chorób zawodowych. Dzięki temu poprawią się warunki pracy i zdrowie rolników. W tym roku dobrostan pracownika roli jest jednym z trzech filarów owej strategii, tuż obok bezpieczeństwa i zdrowia.
Udowodnione naukowo jest, że zmęczenie, stres, zdrowie psychiczne i organizacja pracy są ważnymi czynnikami, które wpływają na zdrowie i życie rolnika, a także jego najbliższych.

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.