Reklama

Nagroda dla Zespołu Pieśni i Tańca „Lesiaki” z Raniżowa

Opublikowano: śr, 12 lip 2017 15:59
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zespół Pieśni i Tańca „Lesiaki” z Raniżowa, otrzymał od Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, nagrodę Zarządu Województwa Podkarpackiego za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Uroczystość wręczenia odbyła się dniu 28 czerwca 2017r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Nagrodę z rąk Marszałka Bogdana Romaniuka odebrała reprezentacja Zespołu Pieśni i Tańca „Lesiaki”. Ta cenna nagroda jest docenieniem wieloletniej, owocnej pracy zespołu, kultywowania tradycji i reprezentowania gminy, powiatu i podkarpacia na forum lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Przyznano ją w roku obchodu jubileuszu 10-lecia powstania zespołu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.