Reklama

Na zostaną przeznaczone pieniądze z tarczy covidowej w gminie Raniżów?

Opublikowano:
Autor:

Na zostaną przeznaczone pieniądze z tarczy covidowej w gminie Raniżów?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Długo wyczekiwany remont drogi może dojść do skutku. Mowa o ulicy Królowej Jadwigi w Raniżowie.

Na ostatniej sesji Małgorzata Puzio, skarbnik gminy Raniżów, mówiła o zmianach budżetowych. Znalazła się w nich kwota ponad miliona złotych, którą raniżowski urząd otrzymał z rządowego funduszu inwestycji lokalnych, czyli z tzw. "tarczy covidowej". Dokładna kwota pomocy wynosi 1 161 276 zł. - Na jakie konkretnie zadania będzie to przeznaczone? - dopytywał Jan Puzio, przewodniczący rady. Jak wyjaśniła na sesji skarbnik Małgorzata Puzio, pieniądze z rządowego funduszu mają być przeznaczone na modernizację i przebudowę przedszkola w Raniżowie (kwota 525 tys. zł) oraz na remont drogi na ul. Królowej Jadwigi (kwota 636 276 zł).


W tej sprawie ponownie skontaktowaliśmy się ze skarbnikiem raniżowskiej gminy. Małgorzata Puzio zaznaczyła, że w sprawie remontu wspomnianej drogi urząd nie ma jeszcze zarządzenia od wojewody. Gmina Raniżów ma czas do końca roku określić się, które konkretnie zadanie zostanie wykonane za ponad 630 tys. zł. Wiadomo jedynie, że te pieniądze pójdą na remonty dróg, ale czy zostanie za nie wyremontowana ul. Królowej Jadwigi, tego do końca nie wiadomo. Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE