Reklama

Na ul. Piaskowej tylko dla ozdoby?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Na ul. Piaskowej tylko dla ozdoby?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Czy te latarnie to taka ozdoba, czy kiedyś zaczną spełniać swoje funkcje? - dopytuje nasz Czytelnik.

Mieszkaniec Kolbuszowej prosił o wyjaśnienie sprawy nowo wyremontowanej ul. Piaskowej. Jak mówi, remont zakończył się kilka miesięcy temu, a dalej jest ciemno. 

Z odpowiedzi z Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, dowiadujemy się, że oświetlenie uliczne na ul. Piaskowej zostało odebrane przez PGE Dystrybucja S.A. 10  września, a uzupełnienie opisów trwało do 14 września.

Kiedy mieszkańcy będą mogli spacerować oświetlonym chodnikiem? - Latarnie powinny zostać uruchomione najpóźniej do końca tego tygodnia - zapewnia Jan Wiącek, przedstawiciel kolbuszowskiego magistratu. 

Na ul. Piaskowej zostało zamontowanych 12 latarni ledowych. Koszt wykonania 116 514 zł. brutto. W tym nowa rozdzielnia sterowania oświetleniem. Prace drogowe, które zostały wykonane w bieżącym roku, to koszt ok. 1 mln 400 tys. zł. brutto.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE