Reklama

Na śmieci będzie umowa

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Na śmieci będzie umowa - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Został ogłoszony zwycięzca przetargu na wywóz śmieci w przyszłym roku w dzikowieckiej gminie. Która oferta okazała się najkorzystniejsza?

Przypominamy, że zamówienie publiczne na wywóz odpadów z terenu gminy Dzikowiec na przyszły rok zostało ogłoszone prawie miesiąc temu, a dokładniej 30 października. Termin składania ofert przypadł na 9 listopada, na godzinę 10. Maksymalna kwota, jaką gmina chciała przeznaczyć na to zadanie, wynosi 848 360 zł. Do przetargu zgłosiło się dwóch oferentów

Pierwszy z nich ceni się na 838 600,69 zł. Jest to oferent Dezako Sp. z.o.o. z Dębicy. Drugi zainteresowany zaproponował tańsze rozwiązanie w wysokości 690 431,04 zł. To Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Zieliński" z Rakowa. 

Propozycje pieniężne obu oferentów mieszczą się w gminnym budżecie.

We wtorek, 23 listopada, ogłoszono wybór najkorzystniejszej oferty. Umowa zostanie podpisana z Przedsiębiorstwem Handlowo - Usługowym "Zieliński" z Rakowa.

Skontaktowaliśmy się z Zakładem Usług Komunalnych w Dzikowcu, by dowiedzieć się szczegółów. Jak poinformował nas pracownik, umowa jeszcze nie została podpisana, trwają procedury przygotowawcze do tego zadania. Regulaminowo czas na podpisanie umowy jest do 9 grudnia. Pracownik zakładu jednak zaznaczył, że umowa będzie zawarta prawdopodobnie w najbliższych dniach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy