Reklama

Motocyklista uszkodził swój pojazd przez kurę. Właścicielkę zwierzęcia poszukiwała policja

Opublikowano:
Autor:

Motocyklista uszkodził swój pojazd przez kurę. Właścicielkę zwierzęcia poszukiwała policja  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do zdarzenia doszło wczoraj, 22 października, około godz. 17, na drodze gminnej w Komorowie (gm. Majdan Królewski).

- Kierujący jednośladem powiadomił dyżurnego policji o zdarzeniu drogowym z udziałem kury. Jak ustalili policjanci, kierujący motocyklem, 23-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, uszkodził swój pojazd chcąc uniknąć zderzenia z kurą, która wbiegła nagle na jezdnię wprost pod koła motocykla - wyjaśnia Jolanta Skubisz - Tęcza z KPP Kolbuszowa. 

Oprócz uszkodzenia pojazdu, nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Policjanci ustalili właścicielkę kury, która została ukarana mandatem za niezachowanie zwykłych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.

- Przypominamy, że zgodnie z art. 77 Ustawy z dnia 20 maja 1971 r. - Kodeks wykroczeń (Dz.U.2018.0.618 t.j.) „Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany” - dodaj rzecznika.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE