Reklama

Mniej niż zakładano. Optymistyczne wieści

Opublikowano:
Autor:

Mniej niż zakładano. Optymistyczne wieści  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przetarg na śmieci, jaki ogłosiła dzikowiecka gmina, wyłonił dwóch oferentów.

Zamówienie publiczne na wywóz odpadów z terenu gminy Dzikowiec na przyszły rok zostało ogłoszone 30 października. Termin składania ofert przypadł na 9 listopada, na godzinę 10. Gmina na to zadanie zamierza przeznaczyć 848,360 zł. 


W wyniku otwarcia ofert do tego zadania zgłosiły się dwie firmy. Pierwsza z nich ceni się na 838 600,69 zł. Jest to oferent Dezako Sp. z.o.o. z Dębicy. Drugi zainteresowany zaproponował konkurencyjną kwotę w wysokości 690 431,04 zł. To Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Zieliński" z Rakowa. 

Propozycje pieniężne obu oferentów mieszczą się w gminnym budżecie. Skontaktowaliśmy się z działem zamówień publicznych Urzędu Gminy Dzikowiec, gdzie pracownik poinformował nas, że jeszcze nie wyłoniono zwycięzcy przetargu. Obecnie trwają prace komisji w tym zakresie. Regulaminowo, maksymalnie do 30 dni od momentu otwarcia ofert, zostanie wyłoniony zwycięzca przetargu i zostanie podpisana umowa. Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE