Reklama

Reklama

Mieszkańcy zgłaszają. Spotkania młodych i za szybka jazda

Opublikowano: pt, 19 mar 2021 08:59
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jakie zagrożenia zgłaszali mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego na krajowej mapie zagrożeń? Sprawdzamy, z jakimi tematami zwrócili się pod policjantów, korzystając z internetu.

Reklama

- W ostatnim tygodniu odnotowaliśmy jedenaście zgłoszeń na krajowej mapie zagrożeń

- poinformowała Jolanta Skubisz-Tęcza, przedstawicielka kolbuszowskiej policji.


ZOBACZ TAKŻE: Kolbuszowa. 28 osób odznaczonych. Dla kogo krzyże i medale? [ZDJĘCIA - LISTA NAZWISK]


Dwa z nich dotyczyły przekraczania dozwolonej prędkości w Raniżowie i Zielonce. Niepotwierdzone zostało jedno zgłoszenie, które dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości w Woli Raniżowskiej.

W weryfikacji znajduje się obecnie osiem zgłoszeń. Dotyczą one przekraczania prędkości w  Majdanie Królewskim, Kosowach, Staniszewskiem, Domatkowie, Przedborzu, Woli Raniżowskiej i ul. Wiejskiej w Kolbuszowej Dolnej. Pośród zgłoszeń znalazło się gromadzenie małoletnich zagrożonych demoralizacją w Przyłęku. 

Mieszkańcy najczęściej zgłaszają zagrożenia, które są najbardziej uciążliwe w ich miejscu zamieszkania. Są to m.in. nieprawidłowe parkowanie, przekraczanie dozwolonej prędkości, spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych, niewłaściwa infrastruktura drogowa, używanie środków odurzających czy zła organizacja ruchu drogowego.

Krajowa Mapa Zagrożeń - Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 7 miesięcy temu | ocena +3 / -2

  Prawda o kolbuszowskiej policji

  I myślicie że policja w Kolbuszowej coś z tym zrobi? Już nie raz przekonałem się że nie ma co na nich liczyć, lepiej na Rzeszów dzwonić, ale wtedy się tłumaczą że to nie ich rewir. Powinni coś zrobić z tym DOMEM WCZASOWYM POLICJI W KOLBUSZOWEJ

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -2

   ???

   Skoro Rzeszów powie że to nie ich rewir to po co w ogóle dzwonić? To logiczne że nie przyjadą. Po za tym zgłaszasz przekroczenie prędkości to myślisz że jak policja przyjedzie i złapie tego co przekroczył?

   • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -1

    Prawda o kolbuszowskiej policji

    Nie chodzi o przekroczenie prędkości, to jest najmniejszy problem. Przyjeżdża policja na interwencje, a osoba wobec której ma być prowadzona ucieka widząc radiowóz, co robi policjant? Grozi mandatem za nie uzasadnione wezwanie policji, bo gość uciekł. To jest kpina a nie policja.

 • 7 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  sdsdsd

  demoralizacja młodych jest częstym zjawiskiem