Reklama

Mieszkańcy Kolbuszowej! Nie zapomnijcie wywiesić flagi na majowe święta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Mieszkańcy Kolbuszowej! Nie zapomnijcie wywiesić flagi na majowe święta - Zdjęcie główne

Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej zachęca do wywieszenia flag. | foto UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, zachęca do wywieszenia flag. Zbliża się weekend majowy i przypadające na te dni ważne święta narodowe: 1 maja- Święto Pracy, 2 maja- Święto Flagi oraz 3 Maja- Święto Konstytucji.

- Jak co roku zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wywieszenie w tych dniach na terenie swoich nieruchomości flag państwowych

- apeluje Jan Zuba, szef gminy Kolbuszowa. 

Biało-czerwona flaga to jeden z najważniejszych symboli Polaków, który na kartach historii niejednokrotnie nas jednoczył, stanowiąc widoczny znak naszej przynależności narodowej. - Pamiętajmy o patriotycznych tradycjach i podtrzymujmy zwyczaj wywieszania flagi państwowej podczas świąt narodowych - dodaje burmistrz. 

 

- Mam nadzieję, że w nadchodzącym czasie gmina Kolbuszowa zostanie zdominowana przez biało-czerwone barwy. Jednocześnie serdecznie zapraszam mieszkańców w najbliższy wtorek do wzięcia udziału w obchodach 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wspólnie uczcijmy nadchodzące święta - zaprasza Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

Od 2004 roku każdy może legalnie wywieszać flagę narodową nie tylko z okazji świąt państwowych, narodowych czy lokalnych, ale także z okazji uroczystości i wydarzeń z życia prywatnego. Swoja polskość manifestować flagą masz prawo każdego dnia. Nie ma dni nieodpowiednich.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy