Reklama

Mieszkańcom zabiorą kosze na śmieci

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Mieszkańcom zabiorą kosze na śmieci  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od nowego roku zmieni się odbiorca śmieci z terenu gminy Niwiska. Mieszkańcy będą musieli oddać pojemniki na odpady. Dlaczego?

Urząd poinformował, że 22 grudnia firma Zieliński po raz ostatni odbierze odpady zmieszane z teren gminy Niwiska.

Od mieszkańców zostaną odebrane także pojemniki na śmieci.


-  Po tym terminie zostaną dostarczone nowe pojemniki z dębickiej firmy Dezako, która będzie obsługiwać gminę Niwiska od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku


- poinformowali pracownicy urzędu.

Skąd ta zmiana? Z poprzednim usługodawcą, firmą Zieliński z Rakowa, skończyła się umowa. Gmina rozpisała przetarg na nowego odbiorcę. Zgłosiły się dwie firmy, wśród nich dobrze znany mieszkańcom Zieliński oraz Dezako z Dębicy. Po przedstawieniu ofert urząd wybrał korzystniejszą ofertę, którą zaproponowało dębickie przedsiębiorstwo. Propozycja, którą przedstawiło, była tańsza o ponad 225 tys. zł.

Zadaniem Dezako w całym 2021 roku będzie odbieranie odpadów komunalnych nie tylko od mieszkańców, ale również z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Niwiskach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy