Reklama

Szpital w Mielcu wstrzymuje planowe przyjęcia pacjentów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: szpital

Szpital w Mielcu wstrzymuje planowe przyjęcia pacjentów - Zdjęcie główne

W Mielcu będą wstrzymane planowe przyjęcia do szpitala od 6 grudnia! | foto szpital

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu zdecydowała się na wstrzymanie planowych zabiegów. Powodem jest zwiększająca się liczby zachorowań na koronawirusa. W szpitalu funkcjonują ponownie już trzy oddziały zakaźne.

Dyrekcja i Rada Ordynatorów Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu informuje, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną od 6 grudnia do odwołania wstrzymuje planowe przyjęcia do szpitala. Pacjenci zapisani na planowe zabiegi zostaną telefonicznie powiadomieni o nowym terminie przyjęcia.

Niestety zwiększa się liczba zachorowań na Covid-19 w naszym regionie. W szpitalu ponownie funkcjonują trzy oddziały zakaźne. 

113 pacjentów z koronawirusem przebywa obecnie w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. To spory wzrost w porównaniu do poprzednich tygodni. Jak mówi dyrektor placówki Jarosław Kolendo, szpital jest w stałym kontakcie z wojewodą i służbami, które koordynują działania w regionie. Cały czas w szpitalu uruchamiane są kolejne łóżka dla chorych na Covid-19.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy