Reklama

Reklama

Między Wilczą Wolą a Kopciami mężczyzna znalazł młodego bociana, który nie zdążył odlecieć przed zimą

Opublikowano: czw, 18 paź 2018 22:29
Autor:

Między Wilczą Wolą a Kopciami mężczyzna znalazł młodego bociana, który nie zdążył odlecieć przed zimą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ptak miał dużo szczęścia, ponieważ znalazł go przechadzający się po polach mężczyzna.

Reklama

- Głównym naszym celem było ratowanie życia bociana - mówi Stanisław Kubiś, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Spiach. - Znalazł go, spacerującego po polach  pomiędzy Wilczą Wolą a Kopciami, jeden z pracowników naszego domu - opowiada i dodaje, że wszyscy podopieczni zaangażowali się, aby pomóc ptakowi.

- Nasz ośrodek bardzo zaangażował się w ratowanie bociana - kontynuuje rozmówca. Mieszkańcy Spi postanowili odwieźć bociana w bezpieczne miejsce. Azylem dla ptaków jest Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, gdzie trafił zagubiony bociek. 

Więcej w aktualnym Korso 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.