Reklama

Mammobus pod urzędem

Opublikowano:
Autor:

Mammobus pod urzędem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek, 13 grudnia, w Niwiskach obok urzędu gminy będzie stał mammobus. W pojeździe będzie można wykonać bezpłatne badania.

W badaniu mammograficznym mogą wziąć udział panie w wieku od 50 do 69 lat. Bezpłatnie można je wykonać raz na dwa lata. Natomiast badanie cytologiczne wykonywane jest u kobiet w wieku od 25 do 59 lat. Bezpłatnie raz na trzy lata. Wszystkie chętne panie proszone są o rejestrację telefoniczną pod numerem telefonu 17 582 40 60. Badania będą realizowane przez Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie z Mielca. Mammobus będzie czynny w godzinach od 9 do 17.

Cytomammobus Fundacji SOS Życie jest jedynym na Podkarpaciu realizatorem programów profilaktycznego raka piersi i raka szyjki macicy. Prowadzi on również bezpłatną dalszą diagnostykę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE