Reklama

Malaga ma być nagrodą

Opublikowano:
Autor:

Malaga ma być nagrodą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podnosi 230 kilogramów w martwym ciągu, udźwignie 187,5 kg w przysiadzie i wyciska 117,5 kg, leżąc. Mistrz Polski juniorów w trójboju siłowym do lat 23 i brązowy medalista seniorów. Najbliższe miesiące pokażą, czy Mariusz Brito poleci z kadrą na Mistrzostwa Europy do Hiszpanii – m.in. o tym rozmawia z nim Bartosz Mokrzycki.

Jak samopoczucie po udanych Mistrzostwach Polski?
- Emocje już nieco opadły. Teraz staram się skupić na treningach i szlifowaniu techniki. Obecnie jestem lekko kontuzjowany, trochę doskwiera mi ból w lewym kolanie i mam przemęczony bark, jednak to drobne urazy, o których szybko powinienem zapomnieć. Ćwiczę z mniejszym obciążeniem i spokojnie przygotowuję się do następnych występów.

Medale motywują do ciężkiej pracy?
- Sukces na Mistrzostwach Polski otworzył przede mną szansę wyjazdu wraz z reprezentacją na Mistrzostwa Europy. Pierwotnie impreza miała się odbyć w Danii pod koniec marca, ale termin i samo miejsce uległy zmianie. Ostatecznie zawody odbędą się w maju w Maladze (Hiszpania). W kadrze wciąż jestem na liście rezerwowej, ale gorąco wierzę w to, że trener na mnie postawi i będę miał okazje zmierzyć się z najlepszymi sztangistami Europy.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE