Reklama

Mała Zuzia potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka pieniędzy

Opublikowano: pon, 16 mar 2020 08:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pochodzący z Kolbuszowej rodzice 2,5 rocznej Zuzi, proszą po pomoc. Pieniądze są potrzebne na rehabilitację ich córeczki.

- Zuzia jest po pęknięciu naczyniaka w główce i wylewie krwi do mózgu. Jej walka o powrót do zdrowia trwa cały czas - czytamy na stronie zrzutka.pl. To właśnie za pośrednictwem tego portalu, można wpłacać pieniądze na rehabilitację Zuzi. 

Dziewczynka od ośmiu miesięcy przebywa w szpitalu. - Zuzia jest niesamowicie silna i chce żyć, pokazała nam to już kilka razy. W nas rodzicach i osobach dorosłych jest zadanie jej to umożliwić i pomóc, aby jej dać szansę zawalczyć z całych sił - piszą rodzice dziewczynki i dodają: - Bardzo dziękujemy z góry za okazaną dobroć, oraz wszelką pomoc, którą dostaliśmy i dostajemy.

Jak zaznacza tata dziewczynki, rehabilitacja Zuzi zacznie się za dwa tygodnie w Kolbuszowej. - Mamy nadzieję, że Zuzia stanie na nogi o własnych siłach - dodaje. 

Do tej pory udało się zebrać przeszło połowę potrzebnej kwoty. Link do zrzutki dostępny jest TUTAJ

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE