Reklama

Majdan Królewski. Budżet na 2018 rok został już uchwalony

Opublikowano:
Autor:

Majdan Królewski. Budżet na 2018 rok został już uchwalony - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prawie 50 mln złotych - tyle będą wynosić w tym roku wydatki majdańskiej gminy. Jakie inwestycje zostaną zrealizowane? I w co samorząd ulokuje najwięcej pieniędzy?

Na sesji (27 grudnia) radni 12 głosami "za" przyjęli uchwałę budżetową na 2018 rok. Od głosowania w sprawie budżetu wstrzymała się jedna osoba.

Inwestycje przy szkołach
|Wśród droższych inwestycji znalazła się także budowa i zagospodarowanie publicznego terenu zieleni i rekreacji w Majdanie Królewskim. Gmina zarezerwowała na ten cel 700 tys. zł.

Spore fundusze samorząd zamierza ulokować w inwestycje znajdujące się przy placówkach szkolnych. Dużym wydatkiem będzie budowa boiska poliuretanowego, wielofunkcyjnego przy PSP w Krzątce. Koszt tego zadania ma zamknąć się w kwocie 250 tys. zł. Kolejne 200 tysięcy zostanie przeznaczone na remont boiska wielofunkcyjnego przy PSP w Klatkach. Niespełna 200 tysięcy zł gmina chce przeznaczyć też na remont boiska przy PSP w Hucie Komorowskiej. Inwestycje nie ominą również Woli Rusinowskiej, gdzie kostką betonową utwardzony zostanie teren przy tamtejszej podstawówce. Prace mają tam kosztować około 200 tys. zł. Kolejne 250 tys. zł powędruje do Krzątki. Gmina dołoży je na budowę budynku zaplecza sportowego przy stadionie sportowym.

Więcej w 3 numerze Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE