Reklama

"Lesiaki" z kolejnymi sukcesami

Opublikowano:
Autor:

"Lesiaki" z kolejnymi sukcesami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zespół Pieśni i Tańca "Lesiaki" wytańczył na VIII Międzynarodowym Festiwalu "Folklor Świata" trzecie miejsce.

Międzynarodowy Festiwal "Folklor Świata" w Zduńskiej Woli trwał trzy dni. Już w dniu otwarcia festiwalu zespół "Suitą tańców lasowiackich" podbił serca publiczności, a w drugim dniu, kiedy odbył się przegląd konkursowy, brawurowym wykonaniem "Suity tańców przeworskich" zdobył uznanie festiwalowego jury. - Zespół urzekł profesjonalnością, radością, urokiem tańców i śpiewów. Flaga Polski, herb Gminy Raniżów i logo zespołu, prezentowane na scenie podczas każdego występu, podkreślały, że "Lesiaki" z dumą prezentują kulturę naszego regionu wśród międzynarodowej publiczności - z radością przyznaje Halina Indyk, kierownik zespołu i dyrektor GOKSiR.

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE