Reklama

Lepiej dopytać

Opublikowano:
Autor:

Lepiej dopytać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Strzeżonego Pan Bóg strzeże – mówi Eugeniusz Galek, wójt gminy i zachęca, aby mieszkańcy na wszelki wypadek dopytywali o możliwość wycinania drzew nawet z własnych posesji.

Zmiany w przepisach związanych z wycinką drzew zainteresowały cmolaskich radnych. - Ludzie usłyszeli, że od nowego roku mogą ciąć drzewa, na które wcześniej trzeba było uzyskać pozwolenie u nas w gminie. Czy coś już więcej na ten temat wiemy? - w imieniu mieszkańców pytał Stanisław Sukiennik, przewodniczący rady gminy.

Z odpowiedzią pospieszył Jan Kardyś, kierownik Referatu Gospodarki Gruntami i Rolnictwa. - Od stycznia praktycznie można wycinać drzewa na gruntach indywidualnych, takich, które nie są związane z działalnością gospodarczą i które nie wchodzą w skład obszarów chronionych – zaznaczył urzędnik.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE