Reklama

Lawina ruszyła

Opublikowano: czw, 10 lis 2016 05:02
Autor:

Lawina ruszyła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzy pytania do... Anety Konefał, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej

W projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury”, którego jest pani pomysłodawczynią, zaangażowało się kilkaset przedszkoli, ponad 300 nauczycieli. Skąd pomysł na zorganizowanie takiego przedsięwzięcia?

- Tych 300 nauczycieli za angażowało się w pierwszych dniach projektu. Teraz we wszystkich etapach projektu uczestniczy ich ponad... tysiąc! I liczba ta stale rośnie. Pomysł jest bardzo prosty i może w tym tkwi jego siła. Narodził się z potrzeby stworzenia czegoś własnego, autorskiego. Był też odpowiedzią na priorytet Ministerstwa Edukacji Narodowej, które zachęca w tym roku do rozwijania czytelnictwa wśród najmłodszych. Projekt ciągle się rozwija i z projektu o zasięgu ogólnopolskim stał się międzynarodowym – włączają się do niego przedszkola z Niemiec, Belgii, Litwy, Łotwy, Bułgarii. Patronat nad projektem objął Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka, oraz Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. Patronat medialny nad projektem objęło dwie telewizje regionalne, pięć stacji radiowych oraz kilkanaście gazet w całej Polsce – w tym Korso Kolbuszowskie, za co bardzo dziękuję.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.