Reklama

Kwiecisty problem

Opublikowano: czw, 7 wrz 2017 15:57
Autor:

Kwiecisty problem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Nic nie widać. Kiedyś ktoś sobie rozwali auto przez to - pisze pan Paweł i wysyła zdjęcie klombu z kwiatami usytuowanego w centrum miasta.

To nie pierwszy raz, gdy Czytelnicy skarżą się nam na ulokowaną w tym miejscu kwietną ozdobę. Co na to kolbuszowska policja? - Do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej nie zgłaszano zastrzeżeń dotyczących ograniczenia widoczności przez klomby z kwiatami przy wyjeździe z Placu Wolności - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy. - Rejon kolbuszowskiego rynku jest bardzo często patrolowany przez naszych policjantów. Funkcjonariusze również nie stwierdzili, aby klomby z kwiatami utrudniały bezpieczny wyjazd z drogi podporządkowanej - dodaje przedstawicielka kolbuszowskiej policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    K.

    Wyjeżdżam tam codziennie i jakoś nigdy mi nie zaslania, więc nie wiem o co wam chodzi. Zieleń wam szkodzi?

  • 4 lata temu | ocena +1 / -0

    v

    zakaz skretu w lewą str dotyczy wyjazdu z parkingu kolo studni a nie ze skrzyzowania ktos tu nie zna sie schemacia skrzyzowan na rynku kolbuszowskim a sie wypowiada skrzyzowanie na male rondo w kiekrunki szpitala i na policje jest 2 kier panie znawco

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Czytelniczka

    Wczoraj tamtędy wyjeżdżałam i miałam na myśli żeby napisać do Korso w tej sprawie. Jadąc w lewo niskim autem nie jesteśmy w stanie widzieć czy od strony rynku nadjeżdza jakieś auto. Proszę zrobcie z tym coś.

    • 4 lata temu | ocena +0 / -0

      asd

      No to brawo! Bo w lewo jest zakaz poruszania się? Może najpierw upewnij się, że jeździsz według przepisów i wcale nie dziwi mnie fakt, że jesteś kobietą..

      • 4 lata temu | ocena +0 / -0

        Jon

        To nie ten wyjazd, tu na zdjęciu są dwa pasy, jeden do skrętu w prawo, drugi w lewo.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    hhh

    im nic nigdy nie utrudnia przejazdu przeciez jezdza radiowozami wiec oczywiste ze kazdy im z drogi zjezdza i nie toruje przejazdu niech jezdza prywatnymi autami i niech sprobuja wyjechac z tego skrzyzowania nie kazdy im ustapi 1stwa