Reklama

Kulinarna odsłona zdalnego nauczania [FOTO]

Opublikowano: śr, 20 maj 2020 10:56
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uczniowie kształcący się w Weryni w zawodach kucharz oraz technik żywienia i usług gastronomicznych twierdzą, że coraz lepiej odnajdują się w nowym sposobie nauczania.

Oprócz rozmów z nauczycielami, testów, zadań, prezentacji nie zapominają o tym, co lubią najbardziej, czyli o rozwijaniu swoich kulinarnych umiejętności. - Młodzież zgodnie twierdzi, że obecna sytuacja ma również dobre strony - mówi Anna Tęcza, nauczycielka z Zespołu Szkół Argotechniczno-Ekonomicznych w Weryni. Uczniowie spędzają więcej czasu na wyszukiwaniu przepisów, gotowaniu, a także nietuzinkowym serwowaniu najbliższym własnoręcznie przyrządzonych potraw. Często sięgają też po sprawdzone przepisy swoich babć  oraz starają się sporządzać dania z domowych zapasów, dostępnych w spiżarni czy w zamrażalniku.

- Zapraszamy do zapoznania się ze sprawdzonymi przepisami oraz zdjęciami nadesłanymi przez naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do współpracy! Znajdziecie nas na Facebooku pod nazwą Przepiśnik Werynia - zachęca pedagog. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE