Reklama

Reklama

Podkarpacie: Kubuś Zwierzchowski walczy o życie. Nie może przegrać! Wesprzyj zbiórkę

Opublikowano: wt, 13 lip 2021 12:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zbiórka prowadzona jest od II połowy maja do końca lipca. Koszt operacji i transportu to 6 550 000 zł. Do tej pory udało się zebrać ponad 2 700 000 zł. - Błagam, ratuj życie Kubusia! Potrzebujemy Was! Potrzebujemy wsparcia, by nasz maleńki bohater wygrał najważniejszą walkę! Jesteś ostatnią nadzieją! Tylko z Tobą mamy szansę! W takich momentach trudno powstrzymać łzy. Ciężko zapanować nad rosnącym strachem i przerażeniem, że to maleńkie serce, które teraz tak dzielnie walczy, zatrzyma się na zawsze. To, co przeżywamy, jest nie do opisania... - wyznają bliscy Kubusia.

Reklama

Pomóż w zbiórce na skomplikowaną operację serca i transport do USA  4-miesięcznego Kubusia Zwierzchowskiego z Bliznego (pow. brzozowski).

- Stało się to, czego baliśmy się najbardziej! Kubuś musiał przejść operację ratującą życie w polskim szpitalu. Do końca wierzyliśmy, że zdążymy i ta interwencja nie będzie konieczna, ale nie mieliśmy wyboru. W tym stanie, bez operacji, transport do Stanford mógłby być zbyt niebezpieczny. Musieliśmy działać, by ratować życie! Po operacji, lekarze tylko potwierdzili to, co wiemy od dawna: stan jest poważny, a pomoc specjalistów z USA jest potrzebna jak najszybciej! Każdy dzień oczekiwania zmniejsza szanse na ratunek. Każdy z nich dramatycznie przybliża naszego synka do śmierci! 

- czytamy na stronie siepomaga.pl

- Podczas badań, przeprowadzonych jeszcze w czasie ciąży, usłyszeliśmy, że serce naszego synka nie pracuje prawidłowo. Stwierdzono tetrologię Fallota z atrezją zastawki tętnicy płucnej i zwężonymi tętnicami płucnymi. W jednym momencie na pełne ekscytacji i radości oczekiwanie padł cień strachu. Do końca towarzyszyła nam niepewność, bo na tym etapie nikt nie był w stanie przewidzieć, jaki będzie stopień skomplikowania wady. Uspokajano nas, że prawdopodobnie wystarczy standardowy protokół leczenia i trzy operacje pozwolą uratować małe serduszko. Niestety, taka informacja sprawia, że ciężko wrócić do codzienności bez strachu

- dodają rodzice. 

Pod tym linkiem możesz pomóc KLIKNIJ TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.