Reklama

Który kierowca zawinił i doprowadził do kolizji w Widełce?

Opublikowano:
Autor:

Który kierowca zawinił i doprowadził do kolizji w Widełce?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do poważnie wyglądającej kolizji doszło na drodze krajowej nr 9 w niedzielę (9 sierpnia) w Widełce. Kto został ukarany mandatem?

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 19:40. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca audi a4 zaczął wyprzedzać inny samochód, nie sprawdzając, czy może taki manewr wykonać. W tym samym czasie, gdy zjechał ze swojego pasa ruchu, był on już wyprzedzany przez kierowcę forda. W następstwie tego kierowca forda, mieszkaniec gminy Kolbuszowa, uderzył w prawidło jadący samochód marki Alfa Romeo, za którego kierownicą siedział mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

W wyniku tego zdarzenia audi ma uszkodzony przód, a alfa tył. Ford uległ największym zniszczeniom (dachował).

Sprawcą kolizji był kierowca audi (mieszkaniec powiatu rzeszowskiego). - Został on ukarany mandatem - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, przedstawicielka KPP w Kolbuszowej. 

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE